لوله درزدار

یکی از انواع لوله های فولادی است که با نام لوله درز جوش هم شناخته می شود. برای ساخت لوله های درزدار، ورقه های فولادی را خم می کنند

ادامه نوشته

این مدل درد قفسه سینه، ربطی به قلب نداره

درد قفسه سینه یکی از نگران کننده ترین درد ها است زیرا بسیاری از افراد علت آن را مشکلات قلبی میدانند اما درد در قفسه سینه دلایل دیگری نیز دارد.

ادامه نوشته

تست ها و ارزیابی های شنوایی و تعادلی

تست شنوایی سنجی نوزاد در منزل، یکی از مهم ترین حواس در کودکان، حس شنوایی می باشد. کودکان از طریق شنوایی می آموزند و با محیط اطراف

ادامه نوشته

دکتر اوز معروف، دکتر چیه؟

دکتر مهمت اوز یکی از پرطرفدارترین و سرشناس‌ترین متخصصان پزشک در آمریکا است اما چه کسی می‌داند تخصص این پزشک معروف چیست؟

ادامه نوشته

لیزر الکس کندلا در کرج

لیزر الکس کندلا در کرج ، در سه نوع متفاوت وجود دارد. هر کدام از این دستگاه ها شکل ظاهری شبیه به هم دارند. ولی نوع کاربرد و طول موج آنها با هم متفاوت می باشد. به عنوان مثال دستگاه لیزر جنتل دارای 1064 نانومتر طول موج و دستگاه لیزر جنتل مکس دارای طول موج 1064 و 755 می باشد. 

ادامه نوشته

درمان موخوره چیست

موخوره ایجاد شکاف طولی در مسیر موها یا چند شاخه شدن انتهای آزاد موهاست که استفاده از شامپوی نامناسب، خشکی بیش از حد مو و کوتاه نکردن طولانی مدت مو، از عوامل به وجود آورنده آن است. 

ادامه نوشته

تست شنوایی سنجی نوزاد در منزل

 تست شنوایی سنجی نوزاد در منزل، یکی از مهم ترین حواس در کودکان، حس شنوایی می باشد. کودکان از طریق شنوایی می آموزند و با محیط اطراف خود ارتباط برقرار می کنند. کودکان از زمان جنینی می شنوند و به صداها واکنش نشان می دهند. 

ادامه نوشته

درمان مشکلات پوستی با طب سنتی

پوست انسان به صورت یک لایه محافظ بدن در مقابل عوامل آسیب‌رسان محیطی می‌باشد و مانند لباسی سرتاسر بدن انسان را پوشانده است.پوست و ناخن انسان از جنس عصب می‌باشند و سلامت ناخن در راستای سلامتی پوست می‌باشد. 

ادامه نوشته

خط تولید غذای سگ و گربه

علاقه زیاد مردم به نگهداری سگ و گربه باعث شده تا برخی از افراد در تولید غذای خانگی سگ و گربه سرمایه گذاری کنند.

ادامه نوشته

لوازم ارایشی گیاهی با خیال راحت ارایش کنید

استفاده از لوازم آرایش شیمیایی برای پوست مضر است بنابراین باید برای سلامت پوست از لوازم آرایشی گیاهی یا از گیاهانی که می توانند جایگزین لوازم آرایش باشند استفاده کنید.

ادامه نوشته
  عناوين مطالب پربازدید