این خط برای تولید انواع خوراک برای حیوانات خانگی مانند غذای سگ، گربه، خرگوش و ... که غذای خشک استفاده می کنند، کاربرد دارد. این شغل و حرفه تازه می باشد. به همین دلیل رقیب جدی در بازار ندارد و فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری می باشد.


خط تولید غذای سگ و گربه


خط تولید غذای سگ و گربه ، بسته به مواد اولیه ورودی دارای محصولات مختلف برای تولید غذای سگ و گربه می باشد. پروسه این خط تولید به این صورت است که مواد اولیه (پودر گوشت، آرد یا خرده انواع غلات، انواع پرمیکس ها و ...) داخل دستگاه مخلوط کن، مخلوط می شوند. سپس به فیدر اکسترودر منتقل شده و از آنجا به اکسترودر توسط کانوایر ماردون انتقال می یابند. در خط تولید غذای سگ و گربه، داخل اکسترودر این مواد همراه با دما و فشار، فشرده شده و به پخت می رسند. سپس بسته به شکل دلخواه از اکسترودر خارج می شوند. بوسیله کانوایر هوایی به داخل خشک کن انتقال می یابند. در خط تولید غذای سگ و گربه، محصول رطوبت زدایی گشته و توسط کانوایر تسمه ای به داخل دستگاه دراژه منتقل می شود. محصول (غذای سگ و گربه) روغن پاشی شده و با اسانس ها و پودرهای مختلف طعم دار می گردد. سپس به میز سرد کن رفته و آماده بسته بندی می شود. این محصول خط تولید غذای سگ و گربه آماده ارائه به بازار می باشد. برای راه اندازی خط تولید غذای سگ و گربه با کارشناسان این حوزه مشورت کنید و یا با شماره های ثبت شده در آگهی تماس بگیرید.

فروش خط تولید غذای سگ و گربه


فروش خط تولید غذای سگ و گربه ، امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند تا از یک حیوان خانگی نگهداری کنند. این امر باعث شده تا فروش انواع مختلف حیوانات خانگی رواج پیدا کند. در این میان، مردم نسبت به خرید و نگهداری از نژادهای متنوع سگ و گربه تمایل بیشتری نشان می دهند. یکی از مهم ترین مسائل در مراقبت از حیوانات خانگی، تغذیه مناسب آنها می باشد. باید توجه داشت که نحوه مراقبت از نژادهای مختلف سگ و گربه با هم متفاوت است. دغدغه ی مهم بسیاری از افرادی که حیوان خانگی دارند، تهیه غذای آن می باشد.
به طور کلی حجم و نوع غذایی که نژادهای مختلف سگ و گربه مصرف می کنند تابع فاکتورهایی مانند سن، گونه، میزان فعالیت، سایز، ترکیب بدنی و محیط است. بر این اساس غذایی که به حیوانات خانگی داده می شود باید دارای پروتئین و مواد موردنیاز بدن حیوان باشد. به همین علت برخی از افراد با راه اندازی خط تولید غذای سگ و گربه اقدام به تهیه مواد غذایی موردنیاز این حیوانات نموده اند. محصولات غذایی تولید شده در این خطوط حاوی پروتئین، کلسیم، فسفر و کلیه مواد موردنیاز بدن حیوان می باشند. مقادیر این عناصر در هر نوع ماده غذایی اندازه گیری و مشخص شده است. اگر شما هم علاقمند هستید تا در عرصه نوپای تولید غذای سگ و گربه فعالیت کنید می توانید با کارشناسان مرکز فروش خط تولید سگ و گربه مشورت کنید. در صورت تمایل می توانید دستگاه های موردنیاز برای راه اندازی خط تولید غذای سگ و گربه را با قیمتی مناسب از مرکز فروش خط تولید غذای سگ و گربه خریداری نمایید.

قیمت خط تولید غذای سگ و گربه


قیمت خط تولید غذای سگ و گربه ، تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی مانند ظرفیت و کیفیت تجهیزات، برند دستگاه ها، قیمت ارز، مقدار عرضه و تقاضا، قیمت مواد اولیه، نوع دستگاه (نو یا دست دوم) و... تعیین می شود. در خطوط تولید غذای سگ و گربه انواع مختلفی از غذاها تولید می شوند. از جمله این محصولات می توان به مواد غذایی کنسرو شده مانند غده ها، مکعب ها و بستنی های حیوانات اشاره کرد. تنوع مواد اولیه و دستگاه ها در خطوط تولید غذای سگ و گربه باعث می شوند تا محصولات متنوعی برای تغذیه این حیوانات فراهم شوند. محصولات نهایی این خطوط بر اساس فرمول های علمی تهیه می شوند و میزان هضم و جذب بالایی دارند. این غذاها به عنوان یک تغذیه کامل برای سگ و گربه به شمار می روند. ضمن اینکه از نظر بهداشتی، استاندارد هستند. کارشناسان این مراکز تلاش می کنند تا محصولاتی تهیه کنند که تمام نیازهای سگ و گربه را تامین نمایند.برای استعلام قیمت خط تولید غذای سگ و گربه با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.

کارخانه تولید غذای سگ و گربه


کارخانه تولید غذای سگ و گربه ، به منظور تهیه غذای خشک برای غذای سگ و گربه از دستگاه تولید استفاده می کنند. این دستگاه از جنس استیل، تمام اتوماتیک می باشد. همچنین دارای موتور اینورتردار دلتا کره است که کار کردن با آن بسیار ساده می باشد. این دستگاه یک سال گارانتی و 7 سال خدمات پس از فروش دارد. همانطور که گفته شده مکانیزم عملکرد دستگاه تولید غذای سگ و گربه با مخلوط شدن مواد اولیه شروع شده و مبتنی بر پخت اکستروژن در فشارهای بسیار بالا می باشد. این افزایش فشار که به صورت مقاومتی اتفاق می افتد، باعث افزایش قابل توجه دما نیز می شود. این افزایش دما و فشار در دستگاه موجود در کارخانه تولید غذای سگ و گربه منجر به فرآوری کامل محصول می گردد. در آخر به دلیل کاهش ناگهانی فشار در خروجی اکسترودر، آب موجود در محصول بخار شده و از خروجی بخار جدا می شود. به همین علت، محصول نهایی بصورت تقریبا خشک می باشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد کارخانه تولید غذای سگ و گربه می توانید با شماره های ثبت شده در آگهی تماس بگیرید.